Zapisz się na darmowy kurs Jak Skutecznie Pracować z Grupą i Klasą

O kursach online

Centrum Dobrego Wychowania realizuje profesjonalne kursy dla nauczycieli, całych rad pedagogicznych, rodziców oraz osób pracujących z grupami, tj. trenerów i pracowników organizacji pozarządowych.

Nasze działania szkoleniowe realizujemy w formie szkoleń grupowych w szkołach lub w Centrum (w tym również szkoleń online) oraz kursów online indywidualnych, które dostępne są o każdej porze dnia i nocy.

Oferta szkoleń grupowych

 

Jesteśmy organizacją non-profit, która cały swój dochód przeznacza na realizację celów statutowych związanych z dobrym wychowaniem dzieci i młodzieży.

 

Co zawarte jest w cenie kursu online?

– dostęp do materiałów kursowych

– dostęp do materiałów dodatkowych do pobrania (tj. gotowych narzędzi: kart pracy, ćwiczeń, formularzy – zgodnie z treścią kursu)

– zaświadczenie o ukończeniu kursu przesyłane w wersji elektronicznej (za dostarczenie zaświadczenia papierowego przesyłką kurierską doliczana jest opłata 19 zł)

– możliwość wizyty w Centrum Dobrego Wychowania i bezpłatne oprowadzenie przez pracowników

 

Dlaczego e-learning?

– nabywają Państwo wiedzę w sposób dostosowany do swoich możliwości czasowych, nie muszą się Państwo spieszyć

– mają Państwo możliwość indywidualnego kontaktu z prowadzącym oraz z innymi osobami realizującymi dany kurs

– koszt takiego szkolenia jest niższy w porównaniu z tradycyjnymi szkoleniami i studiami (brak dodatkowych kosztów związanych z dojazdami i noclegami)

– nie tracą Państwo czasu na sprawy, które związane są z tradycyjnymi szkoleniami, np. dojazd, integracja grupy, kwestie organizacyjne

– robią sobie Państwo przerwy zgodnie z własnymi potrzebami

– mają Państwo dostęp do kursu zawsze przy sobie (nasza platforma dostosowana jest do urządzeń mobilnych) i mogą Państwo w tym czasie robić coś innego, np. opiekować się dziećmi

– uczą się Państwo bezpośrednio od bardzo dobrych specjalistów w danej dziedzinie

– otrzymują Państwo gotowe rozwiązania, karty pracy, formularze, zbiory ćwiczeń, narzędzia itp.

– dostęp do materiałów otrzymują Państwo natychmiast (w przypadku wyboru płatności on-line)

– nie muszą Państwo posiadać wysokich umiejętności posługiwania się komputerem, obsługa kursu jest intuicyjna, a nasz zespół jest do Państwa dyspozycji i może w tym pomóc zdalnie lub za pośrednictwem szkolenia stacjonarnego z obsługi platformy e-learning

kurs mogą Państwo wykonać przyjeżdżając ze swoją klasą na warsztaty w Centrum Dobrego Wychowania: uczniowie biorą udział we wciągających zajęciach, a nauczyciel spokojnie, w udostępnionym pomieszczeniu, podnosi swoje kwalifikacje (bezpłatny dostęp do kursu gwarantujemy dla nauczycieli biorących udział w warsztatach 2-dniowych lub dłuższych)

 

Przebieg kursów on-line

1. Uczestnik kursu podaje dane rejestracyjne i wnosi opłatę na kurs.

2. Po otrzymaniu wpłaty udzielany jest dostęp do wybranego kursu. W przypadku płatności on-line dostęp uzyskiwany jest natychmiast po płatności.

3. Każdy kurs podzielony jest na części, które uczestnik przechodzi samodzielnie zgodnie z własnym harmonogramem pracy. Po każdej części uczestnik udziela odpowiedzi na pytania kontrolne dotyczące treści danej cześci zapewniające bieżącą kontrolę postępów w nauce, weryfikację wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych uczestnika.

4. Wykupione kursy dostępne są w zakładce Moje Konto i w każdej chwili można do nich wrócić po zalogowaniu.

5. Po przejściu kursu uczestnik, w celu otrzymania zaświadczenia, bierze udział w egzaminie, wybierając dogodny dla siebie termin.

6. Po zaliczeniu egzaminu uczestnik kursu otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu.

7. Wszyscy uczestnicy kursów mają dostęp do materiałów edukacyjnych przypisanych do danego kursu oraz możliwość konsultacji i zadawania pytań wykładowcy.

Przebieg kursów on-line, warunki zaliczenia i otrzymania zaświadczenia opisane są w regulaminie kursów.

 

Przykładowa strona kursu wraz z przyciskami nawigacji

 


Możliwość bezpłatnej realizacji kursu

Nauczyciele biorący udział w dwudniowych (lub dłuższych) wycieczkach i warsztatach dla klas realizowanych w Centrum Dobrego Wychowania mogą bezpłatnie wziąć udział w wybranym przez siebie kursie. W ramach każdego wyjazdu dwudniowego możliwa jest realizacja jednego kursu. Trenerzy prowadzący warsztat przekażą szczegóły otrzymania dostępu do platformy e-learningowej. W związku z tym zachęcamy do przyjeżdzania na warsztaty z klasami.

Zobacz nasze propozycje warsztatów i wycieczek dla klas