header
Zapisz się na darmowy kurs Jak Skutecznie Pracować z Grupą i Klasą

Potwierdzenie adresu

Twój adres mailowy został zatwierdzony. Link do materiałów wysłaliśmy w mailu.

 

Uwaga! Ten tekst widzisz tylko przy zapisie na nasz darmowy kurs, dlatego prosimy Cię o przeczytanie go do końca zanim rozpoczniesz pierwszą lekcję i pobierzesz darmowe materiały, które wysłaliśmy Ci mailowo.

 

Misją naszego Centrum jest pomoc nauczycielom i wszystkim osobom zajmującym się wychowaniem i edukacją w realizacji naprawdę efektywnego procesu angażowania uczniów i osób dorosłych w edukację i wychowanie. Dlatego chcemy oddać w Twoje pakiet naszych najwyżej ocenianych metod do pracy z grupą i klasą.

 

Wychodzimy z założenia, że w pracy z grupą i klasą najważniejsze jest zbudowanie zaangażowania.

 

Nasza praca to nie tylko teoria, ale aktywne działanie przede wszystkim z dziećmi i młodzieżą, ale także dorosłymi: realizujemy wciągające warsztaty, uczmy jak się uczyć, opracowujemy i wdrażamy wciągające programy edukacyjne i wychowawcze i tym wszystkim chcemy się z Tobą podzielić.

 

Być może znasz historię, którą przytacza w swojej książce „The Element” Ken Robinson:

W latach `30. XX wieku pewni rodzice bardzo martwili się zachowaniem swojej małej córeczki Gillian: ciągle się wierciła i nie mogła usiedzieć w miejscu. Dzisiejsi specjaliści zapewne orzekliby, że cierpi na zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi (ADHD), jednak wtedy nie był on znany. Rodzice zabrali więc córeczkę do psychiatry. Ten przez jakiś czas prowadził rozmowę z rodzicami i dziewczynką, po czym poprosił ją, żeby zaczekała na nich w gabinecie, ponieważ on i rodzice chcą jeszcze chwilę porozmawiać. Ów specjalista i rodzice wyszli z gabinetu, ale przed wyjściem z pomieszczenia włączył on radio.

 

Rodzice mieli możliwość obserwacji jak zachowywała się dziewczynka pozostawiona sama z muzyką w gabinecie. Dziewczynka zaczęła spontanicznie tańczyć i poruszała się przy tym z nadzwyczajną lekkością i gracją. Rodzice byli zadziwieni, a lekarz zwrócił się do mamy dziewczynki: Pani Lynne, Gillian nie jest chora. Jest tancerką. Niech pani zabierze ją do szkoły tańca.

Gillian Lynne (1926 – 2018) była światowej sławy tancerką, baleriną i choreografem, a o mały włos zostałaby z tego „wyleczona”.

 

Jeśli pracujesz z ludźmi, a zwłaszcza młodymi, to pamiętaj, że, czy tego chcesz czy nie, w jakiejś części jesteś odpowiedzialny/a za ich rozwój. Od Ciebie zależy, czy będą oni światowej sławy specjalistami w swoich dziedzinach, czy po prostu wyjdą z sali, w której prowadzisz lekcje, czy zajęcia i nic się w ich życiu nie zmieni. Dlatego też w pakiecie znajdziesz angażujące metody przeznaczone do pracy z grupami w każdym wieku, począwszy od przedszkolaków, przez dzieci i młodzież, dorosłych, a nawet seniorów.

 

Metody w pakiecie

1. Zbiór ćwiczeń do odkrywania talentów i planowania przyszłości Do Czego Jestem Stworzony

Zbiór ćwiczeń Do Czego Jestem StworzonyW zbiorze znajdziesz 9 rozbudowanych ćwiczeń pomagających w odkrywaniu talentów i planowaniu przyszłości przygotowanych z myślą przede wszystkich o osobach młodych, wkraczających w dorosłe życie oraz o wszystkich osobach, które z młodzieżą pracują. W materiale zebraliśmy ćwiczenia, których sami używamy w naszej pracy, a które pomagają znaleźć odpowiedź na jedno bardzo ważne pytanie: „Co robić w życiu?”.

Materiał przyda się każdemu nauczycielowi, wychowawcy, doradcy zawodowemu i każdemu, kto pomaga innym rozpoznawać talenty i planować przyszłość.

Zobacz pełny opis materiału (link otworzy się w nowym oknie)

Wartość: 37,00 zł

 

2. Zestaw Gier Komunikacyjnych

Zestaw Gier KomunikacyjnychZestaw 3 rewelacyjnie wciągających grupę gier. Realizacja gier wygląda tak, że każdy z członków grupy (a w grupie może być nawet 36 osób), otrzymuje jedną (lub więcej) pozornie niezwiązanych ze sobą informacji i dopiero głębsza, zespołowa analiza informacji pozwala na znalezienie szukanej informacji. W zestawie otrzymujesz 3 Gry Komunikacyjne:

– Pałac Hrabiego (1-36 uczestników)

– Średniowieczna Fortyfikacja (1-30 uczestników)

– Starożytna Piramida (1-11, najtrudniejsza gra)

Pamiętaj, że zapisując się na nasz darmowy kurs otrzymujesz bezpłatnie Grę Komunikacyjną Powstańcza Mogiła (pobierz tutaj), dzięki której możesz zobaczyć jak wyglądają opracowane przez nasz zespół Gry Komunikacyjne.

Metoda uczy zgrania zespołowego, współpracy, słuchania, no i przede wszystkim dobrej komunikacji, no bo bez niej, nie da się osiągnąć grupowego sukcesu polegającego na znalezieniu szukanej informacji.

Zobacz pełny opis materiału (link otworzy się w nowym oknie)

Wartość: 58,70 zł

 

3. Gadżety do ćwiczeń na zapoznanie i integrację grupy

Gadżety do ćwiczeń na zapoznanie i integrację grupyBardzo ciekawe narzędzia do realizacji zajęć z nową grupą lub zajęć mających na celu integrację (np. kiedy w grupie pojawią się konflikty). W materiale otrzymujesz 3 gadżety:

– Lodołamaczowa kostka – z pytaniami „łamiącym lody” – w wersji do druku oraz jako losująca prezentacja

– Lodołamaczowy zegar – zegarowa plansza do poszukiwania w grupie osób, które mają z nami coś wspólnego

– Lodołamaczowe bingo – plansza do gry bingo (5×5), na której zapisane są charakterystyki, których szukamy u innych członków grupy – w zestawie otrzymujesz arkusz excel do samodzielnego generowania takich plansz

Zobacz pełny opis materiału (link otworzy się w nowym oknie)

Wartość: 29,90 zł

 

4. Zagadki w pracy z grupą

Zagadki w pracy z grupąNiezwykły zbiór zagadek (ponad 70 zagadek z różnych dziedzin wraz z podpowiedziami naprowadzającymi rozwiązujących oraz szczegółowymi rozwiązaniami i rysunkami, które dokładnie objaśniają każdą zagadkę), bo mówi o tym jak pracować z grupą przy użyciu właśnie zagadek. W materiale opisano kilka ciekawych sposobów wykorzystania zagadek w pracy z grupą.

Zobacz pełny opis materiału (link otworzy się w nowym oknie)

Wartość: 19,90 zł

 

5. Wesoła Tabliczka Mnożenia

Wesoła Tabliczka MnożeniaUczenie tabliczki mnożenia z tym materiałem jeszcze nigdy nie było tak proste i wciągające. Materiał zawiera 6 ciekawych pomysłów na naukę tabliczki mnożenia dla najmłodszych oraz gotowe materiały do ich realizacji: karty jednostronne (działania i rozwiązania na oddzielnych kartach, np. 4 x 4, 16, 7 x 6, 42) – 200 kart, karty dwustronne (działania na jednej stronie, a odpowiadające im rozwiązania na drugiej, np. 4 x 4 -> 16, 7 x 6 -> 42) – 100 kart oraz 10 matematycznych kolorowanek, gdzie dziecko rozwiązuje proste działanie (dodawanie, odejmowanie, mnożenie lub dzielnie), żeby wiedzieć na jaki kolor pokolorować dane pole.

Zobacz pełny opis materiału (link otworzy się w nowym oknie)

Wartość: 37,90 zł

 

6. Karty Uznania

Kolejna autorska metoda naszych trenerów. Karty Uznania to rewelacyjna metoda podsumowania pracy grupowej, motywowania członków grupy oraz przekazywania doceniającej informacji zwrotnej.

W materiale znajdują się Karty przygotowane w dwóch formach: w formie kart wielkości wizytówki, które warto wydrukować w kolorze (str. 5-10) oraz informacji w wersji roboczej (str. 3-4): każdemu członkowi grupy wręczamy wydrukowaną stronę naciętą zgodnie we wskazanych miejscach, dzięki czemu każdy może wygodnie odrywać daną informację i wręczać ją osobie, której chce ją przekazać po wspólnej grupowej pracy.

Zobacz pełny opis materiału (link otworzy się w nowym oknie)

Wartość: 19,90 zł

 

Wszystkie te metody (ok. 200 stron tekstu, prezentacje, arkusze, pliki do druku) warte są ponad 200 zł, ale teraz, przy Twoim zapisie na nasz darmowy kurs chcemy udostępnić Ci je za jedyne 49 zł. Właśnie teraz możesz otrzymać ten pakiet materiałów z ponad 70% rabatem.

 


 

Opracowaliśmy te metody z myślą o rozbudzaniu i inspirowaniu pasji i talentów w grupach i klasach.

 

Te materiały są dla Ciebie, jeśli dotyczy Ciebie choć jedno z poniższych zdań:

– chcesz być naprawdę kompetentny w swojej pracy edukacyjnej i wychowawczej

– chcesz być coraz lepszym nauczycielem, trenerem, animatorem i wychowawcą, który testuje coraz nowe, wciągające formy pracy

– chcesz pomóc swoim uczniom, studentom i uczestnikom Twoich zajęć w pełnym odkryciu i realizacji swoich talentów

– zależy Ci nie na „odklepaniu” lekcji, ale chcesz żeby jej uczestnicy naprawdę z niej skorzystali i mieli przy tym bardzo dużo radości i satysfakcji

– nie lubisz powierzchowności i ciągłego poczucia, że jeszcze czegoś nie udało się zrobić w czasie lekcji lub poruszyć jakiegoś tematu w czasie szkolenia, ale zawsze profesjonalnie przygotowujesz się do swoich zajęć

– pracujesz z osobami (dziećmi, młodzieżą, dorosłymi), którym czasami się nie chcę uczyć i czasami czujesz się z tego powodu frustrację, ale tak naprawdę zależy Ci na nich

– pracujesz nad swoim awansem zawodowym i chcesz, żeby nie ograniczał się tylko do tradycyjnych modeli nauczania

 

Używając metod opracowanych przez nasz zespół Twoja praca z grupą i klasą już nigdy nie będzie taka sama.

 


 

Wszystkie metody otrzymujesz poprzez pocztę elektroniczną w momencie zaksięgowania wpłaty.
Jeśli wybierzesz płatność online otrzymujesz je natychmiast.

Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, podaj dane w momencie składania zamówienia.

Jest to produkt w formie elektronicznej.
Można go pobrać bezpośrednio po płatności.

 

P.S. Zwróć uwagę, że lata mijają bardzo szybko i zanim się obejrzysz minie Ci kolejne 5 lat życia. Od Ciebie zależy jak wykorzystasz ten czas. Czy Twoi uczniowie i uczestnicy Twoich zajęć zapamiętają Cię dobrze? Czy w ogóle Cię zapamiętają? Czy zapamiętają chociaż trochę z Twoich lekcji i szkoleń? Jeśli chcesz, żeby dobrze je zapamiętali, dobrze je wspominali, a co najważniejsze, żeby zmieniły coś w ich życiu to koniecznie zrób je tak, żeby byli w 100% zaangażowani. I właśnie tego dokonasz za pomocą metod w tym pakiecie.

P.P.S. Jeśli masz jakieś wątpliwości lub pytania zapraszamy do przeczytania regulaminu naszego sklepu. Nasze produkt są bardzo wysoko oceniane przez użytkowników (zobacz np. opinie dotyczące tego pakietu metod).  Jeśli dalej masz jakieś pytania i zastrzeżenia możesz również skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie, tutaj znajdziesz dane kontaktowe. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.